В Європі, зокрема і в Україні, стартує Європейський Фотоконкурс Amnesty International проти дискримінації. Заявки на фотоконкурс приймаються до 31 березня.

Метою заходу є мобілізація людей, щоб вони продемонстрували ідеальне та справедливе суспільство у креативній та винахідливій формі. До участі у конкурсі запрошуються особи, старше 14 років, які проживають у Європі, окрім професійних фотографів. 

Фотографії для участі у конкурсі можуть бути надіслані до 31 березня 2011 року. 12 найкращих фотографій будуть використані для календаря, який буде розроблений в рамках кампанії «Подолаємо дискримінацію в Європі». Трьох переможців буде запрошено на церемонію нагородження до м. Брюссель (Бельгія). Усі інші деталі фотоконкурсу на www.amnesty.org.ua

В Україні Фотоконкурс пройде в два етапи: спочатку журі обере трьох переможців, яких буде запрошено на церемонію нагородження до Києва, а також їх роботи будуть надіслані для участі у другому етапі конкурсу до Брюсселю.

Склад українського журі, які обиратимуть три найкращі українські фотографії для подальшої участі у Фотоконкурсі: Сніжана Єгорова, популярна ведуча та актриса, мама чотирьох дітей. Жінка з активною громадянською позицією.

Олександр Ляпін, куратор, фотограф, журналіст, головній редактор сайту foto.ua, головний редактор журналу «Символ», автор фотопроектів «Український лікувальник», «Велком Ту Київ», «Зїдене місто» та інших. Автор біля 500 статей про фотографію.

Член Національної Спілки Фотохудожників України. Святослав Шеремет, в. о. президента Гей-форуму України, секретар Ради ЛГБТ – організацій України. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 272 28 42, офіс Amnesty International в Україні

«Телекритика» 

Просмотров: 1172

Новый комментарий


Комментарии (0):Добавить комментарий


   
По всем вопросам обращаться
по адресу [email protected]
Все права на сайте, охраняются в соответствии
с законодательством Украины.

Інтерньюз
Даний проект (назва проекту) виконується в рамках проекту «У-Медіа», що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Створення порталу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст порталу є винятковою відповідальністю (назва організації.) та не обов’язково відображає погляди USAID, Інтерньюз або уряду США